گونه گذاری با تزریق ژل و چربی

bright picture of beautiful woman pointing to cheek.

افزایش حجم گونه‌ها با ژل‌های تزریقی در کلینیک تخصصی زیبایی سیب سرخ می‌تواند به شما کمک کند تا با سرعت مناسبی، تناسب اجزاء صورتتان را بازگردانید و ظاهر زیباتری برای پوست خود فراهم کنید. معمولاً پروتز  گونه‌ها، زیربنای جوان سازی صورت محسوب می‌شود.

همان‌طور که سن ما افزایش می‌یابد، گونه‌های ما توخالی شده و حجمشان را از دست می‌دهند. لایه‌های چربی زیر گونه‌ها، تحلیل رفته و به سمت پایین حرکت می‌کنند، این امر باعث می‌شود گونه‌ها توخالی به نظر برسند. می‌توان با تزریق ژل و کاشت گونه حجم گونه‌ها را افزایش داد.

افزایش حجم گونه‌ها در کلینیک سیب سرخ


این روش حدوداً ۴۵ دقیقه طول می‌کشد.   در کلینیک زیبایی سیب سرخ ابتدا ما یک مشاوره رایگان را به شما پیشنهاد می‌کنیم، شما توسط پزشکان ما ویزیت شده و پاسخ تمام سؤالات خود را دریافت خواهید کرد. پزشک وضعیت شما را ارزیابی کرده و میزان ژل مورد نیاز برای تزریق ژل در گونه را برآورد می‌کند. پس از آن هزینه‌های دقیق فرایند به شما اعلام می‌شود. برای بی‌حس نمودن ناحیه مورد نظر، مقداری ماده بی‌حس کننده به شما تزریق می‌شود. به کمک این بی‌حسی، هنگام تزریق ژل گونه ناراحتی بیمار به حداقل میزان ممکن خواهد رسید. به‌منظور گونه گذاری از یک کانول بسیار نازک استفاده می‌شود، بنابراین میزان ناراحتی و کبودی بسیار کاهش می‌یابد. متخصصین کلینیک زیبایی سیب سرخ برای پروتز چهره از برندهای تجاری استفاده می‌کنند که بسیار مناسب بوده و حداکثر کارایی را داشته باشند. استفاده از بی‌حسی موضعی و کانول بسیار نازک در تزریق چربی گونه باعث می‌شود بیمار حداقل ناراحتی ممکن را تجربه نماید.

 مزایا

فرم دادن به گونه‌ها با استفاده از ژل‌های تزریق می‌تواند باعث کشیده شدن پوست صورت شده و نمای ظاهری چهره را زیباتر و متناسب‌تر نشان ‌دهد. در افراد بسیاری این روش باعث می‌شود، چهره مجدداً طبیعی‌تر شده و جوانی آن‌ها دوباره احیا شود. در برخی بیماران باعث کشیده شدن ملایم پوست می‌شود. در برخی افراد اثرات آن تدریجی، در عین حال چشمگیر می‌باشد. هنگامی که گونه‌ها برجسته می‌شوند و ناحیه فرورفته گونه پر می‌شود، ناحیه فک می‌تواند کشیده‌تر به نظر برسد. همچنین استفاده از ژل‌های تزریقی برای پروتز گونه‌ها می‌تواند، نواحی فرورفته زیر چشم را نیز ترمیم نماید. اگر این روش به‌درستی استفاده شود، می‌تواند به کاهش پف زیر چشم نیز کمک نماید. در بسیاری از موارد، ظاهر تیره زیر چشم نیز با این روش کاهش می‌یابد.

کاندیدای مناسب برای پروتز گونه‌ها


افزایش حجم گونه‌ها برای زنان و مردانی که می‌خواهند از گونه‌های برجسته برخوردار گردند مناسب است.

۱- برای افرادی که در اثر افزایش سن، گونه‌هایشان تحلیل رفته است. پروتز گونه‌ها اغلب به‌منظور جوان سازی چهره و زیباتر شدن صورت استفاده می‌شود. در طول زمان حجم گونه‌ها به‌صورت طبیعی کاهش می‌یابد. به‌طور کلی ۲ الی ۴ MLS استفاده می‌شود.  در حال حاضر تمام تزریق‌های ما توسط پزشکان مجرب انجام می‌شود.  این شیوه درمانی رایج‌ترین نوع درمان در کلینیک ما محسوب می‌شود. از سال ۲۰۰۹ نزدیک به یک هزار عمل پروتز  گونه انجام داده‌ایم.

۲- پروتز گونه‌ها برای بازگرداندن حجم کاهش یافته در اثر کاهش وزن. برخی از افراد پس از کاهش وزن، حجم چهره خود را از دست می‌دهند، این امر باعث می‌شود پوست صورت آن‌ها دچار افتادگی شده، خسته و مسن‌تر به نظر برسند. بازگرداندن حجم گونه‌ها در این افراد باعث افزایش اعتماد به نفس آن‌ها می‌شود. اگر می‌خواهید لاغر شوید و از کاهش حجم صورت خود نگرانید، گونه گذاری با تزریق ژل می‌توانند به شما کمک کنند.

۳- حجم دادن به گونه‌ها در افراد جوان. افراد جوان برای افزایش زیبایی خود می‌توانند از حجم دهنده‌های گونه بهره ببرند. اگر گونه‌ها به‌صورت متناسب برجسته باشند، به‌موازات خط فک قوسی را ایجاد می‌کنند که باعث زیباتر شدن چهره می‌شود. اگر صورت شما به‌صورت طبیعی از حجم کمی برخوردار است، می‌توانید با افزایش حجم گونه‌ها بر زیبایی خود بیفزایید.

۴- امتحان کردن پروتز  گونه‌ها قبل از عمل جراحی. تا ۱۰ سال پیش تنها راه افزایش حجم گونه‌ها، عمل جراحی بود. در حال حاضر تزریق ژل اولین خط درمان پروتز گونه‌ها محسوب می‌شود. ممکن است هنوز برخی از افراد عمل جراحی انتخاب کنند. استفاده از ژل‌های تزریقی این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌کند تا به‌صورت موقت نتیجه افزایش گونه‌های خود را مشاهده کند. در صورتی که از افزایش حجم گونه‌های خود راضی باشند، می‌توانند عمل جراحی را انجام دهند.

سوالات رایج


آیا افزایش حجم گونه‌ها نیاز به بستری شدن دارد؟

در این روش کمی تورم وجود دارد و ایجاد کبودی نادر است. اغلب افراد پس از درمان مشکلی نخواهند داشت و بلافاصله می‌توانند کلینیک را ترک نمایند و به زندگی عادی خود بازگردند.

نتیجه پروتز گونه‌ها چه موقع ظاهر می‌شود؟

همانند تمام ژل‌های تزریقی، اثر آن بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده است. شما در حالی کلینیک را ترک می‌کنید که چهره شما زیبایی خود را به دست آورده است. با این حال برای کامل شدن اثر آن ۲ هفته زمان لازم است.

چه مدت اثر تزریق ژل باقی خواهد ماند؟

 به‌طور کلی ما انتظار داریم در گونه گذاری بدون جراحی و با روش تزریق ژل، اثر آن بیش از ۱۲ ماه ادامه داشته باشد. معمولاً نیمی از حجم تزریق شده در این زمان باقی می‌ماند. هرچند که این موضوع در هر شخصی متفاوت است و تا زمانی که تزریق انجام نشود، ما از مدت زمان آن اطلاع دقیقی نخواهیم داشت.

آیا خطر و یا عوارض جانبی وجود دارد؟

همانند تزریق دیگر ژل‌ها ممکن است عوارضی وجود داشته باشد. عوارض شایع عبارت‌اند از تورم خفیف و یا کبودی پس از آن. همچنین ممکن است مقداری احساس ناراحتی موقتی داشته باشید. خطر ابتلا به عفونت‌ها بسیار نادر است، اما امکان پذیر است . ما توصیه می‌کنیم پس از درمان از لمس گونه‌ها و استفاده از هرگونه لوازم آرایشی خودداری کنید. برخی اثرات جانبی جدی‌تر نیز وجود دارد اما بسیار نادر است.

آیا ژل‌های تزریقی سفت یا قابل تشخیص خواهند بود؟

خیر. ژل‌هایی که ما استفاده می‌کنیم (مانند برند JUVEDERM)، با بافت‌های شما هماهنگ خواهند شد، بنابراین پس از تزریق شما آن‌ها را حس نخواهید کرد. این محصول شبیه به ژله‌ای نرم می‌باشد که زیر پوست شما تزریق می‌شود.

پس از درمان چه مواردی را باید در نظر بگیرم؟

پس از درمان نیاز به طی کردن زمان بهبودی نیست، بنابراین بلافاصله می‌توانید به کارهای روزمره عادی خود باز گردید. همانند تزریق بوتاکس، به مدت ۲۴ ساعت پس از تزریق، بیماران باید از مصرف بیش از حد الکل، انجام ورزش و یا در معرض قرار گرفتن نور خورشید، اجتناب ورزند.

زمانی که اثر ژل برطرف می‌شود، آیا ظاهر گونه‌های من بدتر از قبل می‌شود؟

خیر. پس از برطرف شدن اثر تزریق ژل گونه گونه‌های شما به حالت اولیه خود باز می‌گردد.

هزینه تزریق ژل چقدر است؟

هزینه به نوع محصولی که استفاده می‌شود و میزان تزریق بستگی دارد.