کرایو لیپولیز و موارد استفاده آن

می‌دانیم که همه‌ی افراد وقت و انرژی کافی برای تمرین روزانه در باشگاه و نگه‌داشتن رژیم‌غذایی متعادل را ندارند. حتی با انگیزه‌ترین افرادی که برای تناسب اندام خود مرتبا ورزش می‌کنند نیز در نواحی از بدن خود همچنان چربی‌های اضافه‌ای دارند که به سختی از بین می‌روند. با استفاده از روش‌های فریز کردن چربی مانند کرایولیپولیز که تاثیرگذاری آن‌ به طور بالینی ثابت شده است، می‌توان چربی‌های موضعی را در طی یک جلسه تا ۴۵ درصد کاهش داد.

در کلینیک تخصصی زیبایی سیب سرخ، با استفاده از تکنولوژی به‌روز و پیشرفته‌ در دستگاه‌های کرایولیپولیز، ساکشن کاپ‌های مخصوص فریز کردن چربی روی پوست قرار می‌گیرند و بدون آسیب رساندن به پوست و قبل از فریز شدن سلول‌های پوستی موجب فریز شدن ‌سلول‌های چربی زیر پوست می‌شوند. این عمل که تنها یک ساعت طول می‌کشد، موجب مرگ سلول های چربی می شود و سپس این سلول‌های مرده تنها ظرف ۱۲ هفته، به طور طبیعی و توسط متابولیسم طبیعی بدن دفع می‌شوند.

فریز کردن چربی‌ها با روش کرایولیپولیزر با دیگر روش‌های کم‌تهاجمی ‌یا غیرتهاجمی‌، تفاوت‌های اساسی دارد و به عنوان موثرترین روش از بین بردن چربی شناخته شده است. این روش جدید و انقلابی، مهم‌ترین پیشرفت تکنولوژیکی در زمینه از بین بردن چربی‌های موضعی محسوب می‌شود. روش کرایولیپولیز برای افرادی که رژیم غذایی دارند و به طور منظم ورزش می‌کنند، اما هنوز موفق به از بین بردن برخی چربی‌های موضعی خود نشده‌اند، یک هدیه‌ی گرانبهاست. روش کرایو لیپولیز برای چربی‌های موضعی مانند پهلو‌ها، شکم، برآمدگی بالای لگن و باسن می‌تواند نتایج خیره‌کننده‌ای به دنبال داشته باشد.

30

نواحی کاربرد کرایولیپولیز


روش کرایولیپولیزر برای نواحی زیر بسیار موثر است:

  • شکم
  • کمر
  • اطراف زانو
  • باسن

نحوه انجام کرایو لیپولیز در کلینیک سیب سرخ


جلسه‌ی درمانی فریز کردن چربی‌ها

تعداد جلسات درمانی که در این روش نیاز دارید به ناحیه‌ی مورد نظر که قرار است درمان شود، بستگی دارد. به صورت قراردادی، در یک جلسه کرایولیپولیز در این کلینیک می‌توان تا سه ناحیه‌ی بزرگ را به طور همزمان درمان کرد و روند کاهش چربی‌ها ظرف ۱۲ هفته آغاز می‌شود. شما می‌توانید برای درمان نواحی بیشتری از بدن خود، برای بیش از یک جلسه‌ی درمانی، وقت قبلی تعیین کنید و توصیه ما به شما این است که، در صورت نیاز، برای انجام مجدد کرایولیپولیز در نواحی قبلی، حداقل ۱۲ هفته صبر کنید. برای رسیدن به نتایج ایده‌آل ما توصیه می‌کنیم که روش کرایولیپولیز همراه با روش کویتیشن اولتراسونیک انجام شود.

چگونگی روش کرایولیپولیزر

تری‌گلیسیرید موجود در سلول‌های چربی در دماهای پایین به صورت جامد در می‌آید. در این روش از همین موضوع استفاده شده و با کمک تکنولوژی بسیار پیشرفته، سلول‌های چربی اضافی در نقاط خاصی از بدن را می‌توان به صورت هدفمند، فریز کرد و این کار به صورت تدریجی و به نحوی انجام می‌شود که هیچ آسیبی به سلول‌های اطراف وارد نمی‌شود. وقتی سلول‌های چربی تا دمای مشخص سرد شدند، در بدن بیمار یک پروسه‌ی طبیعی برای دفع این چربی‌ها و کاهش لایه‌ی چربی آغاز می‌شود و بدین ترتیب، سلول‌های چربی در ناحیه‌ی تحت درمان، به صورت تدریجی و با کمک متابولیسم طبیعی بدن حذف می‌شوند.

مراقبت‌های بعد از کرایولیپولیزر

بعد از جلسه‌ی کرایو لیپولیز به مراقبت‌های بسیار کمی ‌نیاز است. این روش کاملا بدون درد است و شما بلافاصله بعد از جلسه‌ی درمانی می‌توانید به محل کار خود (یا سایر فعالیت‌های خود) بازگردید. توصیه اکید ما به شما این است که همراه با انجام کرایو لیپولیز، سبک زندگی سالمی ‌را در پیش بگیرید. متخصصین ما به شما خواهند گفت که بدین منظور چه تغییراتی باید در رژیم غذایی و برنامه‌ی ورزشی خود ایجاد کنید، تا بتوانید نتایج به‌دست‌آمده از درمان را بهبود دهید.

مزایای کرایولیپولیزر


کرایو لیپولیز به عنوان یک روش غیر تهاجمی، مزیت‌های بسیاری نسبت به سایر روش‌های از بین بردن چربی و لاغری موضعی دارد، برخی از این مزایا عبارتند از:

  • پیشرفته‌ترین تکنولوژی حال حاضر در عرصه‌ی پزشکی برای از بین بردن چربی‌ها
  • استفاده از تکنیک بسیار پیشرفته‌تر از لیپوساکشن و انحلال و دفع چربی
  • تا ۲۵ درصد تاثیر بیشتر در کاهش چربی‌ها با استفاده از تکنولوژی جدید
  • استفاده از تکنولوژی انحلال چربی‌ها توسط امواج RF و اولتراسوند
  • امکان کاهش چربی و سلولیت به صورت کاملا گزینشی و هدفمند در نواحی کمر، شکم و باسن

کرایولیپولیزر یک روش غیر تهاجمی‌است که به صورت تدریجی و موثر، موجب از بین رفتن چربی‌های موضعی می‌شود که به گرفتن رژیم غذایی و ورزش کردن پاسخگو نیستند. شما می‌توانید از مزایای نتایج طبیعی که این روش دارد بهره‌مند شوید و بدن خوش فرم‌تری داشته باشید. شما می‌توانید بلافاصله بعد از جلسه درمانی به محل کار یا دیگر فعالیت‌های روزانه خود بازگردید.هرچند هر روش درمانی با خطرات خاصی همراه است اما روش کرایولیپولیز برای اکثر بیماران کاملا ایمن است.

کاندیدای مناسب برای کرایو لیپولیز


لازم است بیمارانی که از این روش استفاده می‌کنند، به طور کلی بدن متناسبی داشته باشند که بین ۱۰ تا ۱۵ درصد با وزن ایده‌آل آن‌ها فاصله داشته باشد و تنها در نواحی خاصی چربی موضعی داشته باشند. اغلب موارد، کاندید‌های ایده‌آل برای این روش کسانی هستند که مایل به انجام جراحی نیستند و می‌خواهند چربی‌های موضعی بدن خود را در نواحی مشخصی، از بین ببرند. مهم‌ترین مساله در این روش درمانی این است که بیمار صبوری به خرج دهد. بر خلاف روش‌های جراحی، در این روش، نتایج به صورت تدریجی به دست می‌آیند و رسیدن به نتایج و دیدن تغییرات ممکن است چند هفته طول بکشد. البته مزیت این موضوع این است که روند لاغر شدن شما و از بین رفتن چربی‌های موضوعی بدن شما، از دید دوستان و اطرافیانتان کاملا طبیعی خواهد بود.

سوالات رایج


به چند جلسه‌ی درمانی نیاز است؟

طول دوره‌ی درمان به نواحی که مورد نظر بیمار هستند و تعداد این نواحی بستگی دارد. هر جلسه کرایولیپولیز موجب کاهش چربی‌ها بین ۲۰ تا ۲۵% می‌شود. این که درمان در چه مرحله‌ای متوقف شود به اهداف و انتظارات شما از درمان بستگی دارد. هدف پزشکان ما این است که شما را به بهترین نتایج ممکن برسانند و در این راه هر تلاشی می‌کنند، بنابراین بعد از این که ما نیازها و خواسته‌های شما را به دستی درک کردیم و متوجه آن شدیم، تلاش خود را می‌کنیم و برنامه‌ی درمانی را برای شما تعیین می‌کنیم که مناسب با شرایط و خواسته‌های شما باشد.

ریکاوری بعد از کرایولیپولیزر چقدر طول می‌کشد؟

این روش درمانی ۱۰۰% غیر تهاجمی ‌است، به این معنا که در این روش از هیچ برش، تزریق، ماده بیهوشی یا آرام‌بخش استفاده نمی‌شود. این روش هیچ محدودیت یا ممنوعیتی برای بیمار ایجاد نمی‌کند و بلافاصله بعد از جلسه‌ی درمانی، بیماران می‌توانند به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهند.

آیا این روش عوارض جانبی دارد؟

روش کرایو لیپولیز هیچ عوارض جانبی شدید و بلند‌مدتی ندارد. این روش درمانی بر این مفهوم استوار است که سلول‌های چربی نسبت به سرما حساس هستند. این مساله به اثبات رسیده است که پوست شما و سلول‌های چربی در دماهای متفاوتی تحت تاثیر سرما قرار می‌گیرند، بنابراین این امکان وجود دارد که شما بدون آسیب رساندن به پوستتان، چربی‌های اضافی را فریز کنید و از بین ببرید. برخی از بیماران ممکن است بعد از جلسه‌ی درمانی، در ناحیه مورد نظر کمی ‌کبودی یا کاهش حس لامسه را تجربه کنند، اما این عوارض ظرف چند روز برطرف خواهند شد.

آیا ممکن است وزن من دوباره به حالت قبل برگردد؟

بدن ما دارای تعداد مشخصی از سلول‌های چربی است و بنابراین مجددا این سلول‌ها را تولید نمی‌کند. البته مصرف بالای کالری می‌تواند موجب شود که سلول‌های چربی موجود بزرگتر شوند و چربی بیشتری در خود ذخیره کنند. بنابراین برای حفظ نتایج درمان لازم است سبک زندگی سالمی‌ داشته باشید. البته هیچ جای نگرانی در این باره نیست و ما تمامی ‌توصیه‌های تغذیه ای لازم را در این زمینه به شما خواهیم داد. ما در تمامی ‌مراحل، حتی بعد از درمان نیز شما را همراهی و پشتیبانی خواهیم کرد.

آیا این روش محدودیت سنی دارد؟

لازم است بیمارانی که با این روش درمان می‌شوند، بالای ۱۸ سال سن داشته باشند.

هزینه‌ی این روش چقدر است؟

هزینه‌ی درمان با این روش نسبت به خواسته‌ها و نیاز‌های هر بیمار متفاوت است. ما از مشتریان خود تقاضا داریم که برای دریافت اطلاعات کامل در این مورد یک وقت مشاوره‌ی رایگان بگیرند و در مورد سایز و تعداد نواحی مورد نظرشان و اهداف درمانی خود با پزشک متخصص مشورت کنند. از این بابت مطمئن باشید که کلینیک سیب سرخ تمامی ‌تلاش خود را می‌کند که خدمات کرایولیپولیز را با قیمتی بسیار مقرون به صرفه و ارزان‌تر از کلینیک‌های دیگر به شما ارائه دهد.