لیفت و کشیدن پوست گردن و درمان شلی و افتادگی آن (با و بدون عمل جراحی)

همچنانکه سن افزایش می‌یابد، ماهیچه‌های گردن شل می‌شوند و حالت افتاده‌ای را زیر پوست پیدا می‌کنند که این حالت به آنچه که در بین بسیاری از زنان و مردان با نام گردن بوقلمونی معروف است منجر می‌شود. در کلینیک تخصصی زیبایی سیب سرخ با استفاده از عمل لیفت صورت و لیفت گردن این حالت از بین می‌رود و چهره‌ای جوان و طبیعی خلق می‌شود.

فرم‌دهی به گردن ظاهری نرم، صاف و لطیف، محکم‌ را برای گردن و چانه ایجاد می‌کند. حتی بدون بوجود آوردن هر گونه تغییری در چهره‌، اصلاح چین و چروک‌ها و افتادگی گردن به نحو چشمگیری می‌تواند ظاهر فرد را بهبود بخشد و او را چندین سال جوان‌تر و حتی لاغرتر نشان دهد. این عمل همچنین می‌تواند تعادل را از طریق تعریف بهتر خطوط آرواره که چارچوب بقیه‌ی صورت را تعیین می‌کنند، به مشخصه‌های صورت بازگرداند.

m

روش‌های بدون جراحی عمل لیفت گردن


لیفت گردن به روش بوتاکس

لیفت گردن روشی ساده، ایمن و غیرتهاجمی است که توسط متخصصین تحصیل‌کرده و بسیار مجرب کلینیک تخصصی زیبایی سیب سرخ در محیطی راحت و آرام انجام می‌شود.

پس از انجام هر گونه بی‌حسی لازم، متخصص نواحی هدف برای درمان مشخص می‌کند. سپس با استفاده از سوزن‌هایی بسیار باریک، دوز لازم از بوتاکس مستقیماً به نواحی مشکل‌دار تزریق می‌شود. در اغلب موارد عمل کشیدن پوست گردن و لیفت چانه به روش بوتاکس در کمتر از یک ساعت انجام می‌شود.

کرایولیپولیز روشی بدون جراحی برای کاهش چربی غبغب

کرایولیپولیز درمانی غیرتهاجمی و سرپایی است که در محیطی آرام در کلینیک سیب سرخ انجام می‌شود. برای این عمل، ابتدا تکنسین به منظور محافظت از ناحیه‌ی مد نظر برای درمان، پدی ژله‌ای را برروی آن قرار می‌دهد. از دستگاهی شامل دو پنل خنک کننده استفاده می‌شود و پوست ناحیه‌ی تحت درمان بین دو پنل قرار می‌گیرد.

تکنسین دستگاه کرایولیپولیز را فعال کرده و برای مدت زمان ۷ دقیقه بافت ناحیه تحت درمان مورد سردسازی قرار می‌گیرد. در این حالت ممکن است برخی از بیماران، احساس کرختی و یا کشیدگی پوستشان را داشته باشند. پس از گذشت یک ساعت، در حالی ‌که شما در حال استراحت هستید، سرمای ایجاد شده توسط پنل‌های خنک کننده‌ی دستگاه کرایولیپولیز، چربی‌های شما را منجمد کرده و آن‌ها را متلاشی می‌کند.

پس ‌از آن، پنل‌های دستگاه برداشته می‌شوند و تکنسین محل تحت درمان را ماساژ می‌دهد تا سلول‌های چربی منجمد شده، شکسته شوند و توسط بدن جذب و دفع گردند. هر ناحیه به زمانی در حدود یک ساعت برای درمان نیاز دارد.

استفاده از تکنیک هایفوتراپی برای لیفت چانه و گردن بدون جراحی

هایفوتراپی روشی غیرتهاجمی برای لیفتینگ گردن است که در محیطی آرام و صمیمی در کلینیک سیب سرخ انجام می‌شود. قبل از انجام عمل، در صورت نیاز مسکن درد استفاده خواهد شد. سپس تکنسین ژل مخصوصی را بر روی  ناحیه تحت درمان ریخته و سر دستگاه اولتراسوند را بر روی پوست قرار می‌دهد. تصویری از عمق بافت‌ پوست شما بر روی صفحه‌‌نمایش ظاهر می‌شود که این تصویر به عنوان راهنمایی برای پزشک شما در طول به او کمک خواهد کرد. دستگاه هایفو امواج متناوبی را به عمیق‌ترین لایه‌های پوست ارسال می‌کند تا در بافت هدف تولید گرما نمایند. این کار باعث تحریک تولید کلاژن‌ها (پروتئینی که ظاهری جواب و شاداب به پوست می‌دهد) در پوست شما خواهد شد. درمان شلی و افتادگی پوست گردن با هایفوتراپی بسته به میزان اصلاحات لازم، بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه زمان خواهد برد. هزینه هایفوتراپی بر حسب تعداد شات محاسبه می گردد و از یک فرد به فرد دیگر متفاوت است.

روش‌های جراحی لیفت گردن


لیپوساکشن گردن

لیپوساکشن گردن روشی دائمی برای دستیابی به خط گردنی خوش‌تعریف و خوشایند است که برای حذف چربی‌های اضافه‌ی ناحیه‌ی گردن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش قادر به اصلاح قابل توجه افتادگی پوست گردن نیست. با انجام این عمل شما جوانتر خواهید شد و کاربرد آن برای بیمارانی که در دوره‌ی ۲۰ سالگی خود قرار دارند و تا بیمارانی که اوایل ۵۰ سالگی خود را طی می‌کنند امکان‌پذیر است. هر چه بیمار جوانتر باشد نتایج این عمل به دلیل قابلیت ارتجاعی پوست بهتر خواهد بود.

برای اکثر بیماران، عمل لیپوساکشن گردن عملی نسبتاً سریع است و در اغلب موارد با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. این عمل از طریق ایجاد ۱ یا ۲ برش کوچک پنهان زیر چانه یا پشت گوش و با وارد کردن یک کانولای کوچک برای برداشت چربی اضافه انجام می‌شود. این عمل فرمی طبیعی‌تر به چانه و گردن خواهد داد. پس از عمل، بیمار بهتر است برای حفاظت از چانه‌ی خود، از چانه‌بند برای مدت ۳ تا ۴ روز استفاده کند. یک هفته بعد از عمل بیمار قادر خواهد بود به کار خود بازگردد و پس از ۲ هفته می‌تواند به‌طور کامل فعالیت‌های خود را انجام دهد. معمولاً اندکی تورم و کبودی پس از عمل لیپوساکشن گردن وجود خواهد داشت که بعد از ۱۰ الی ۱۴ روز پس از عمل برطرف خواهند شد.

m1جراحی گردن

اگر شل شدن و افتادگی پوست گردن شما را آزار می‌دهد، جراحی لیفت گردن می‌تواند راه‌ حل مناسب شما باشد. شاید شما نام جراحی‌های سرویکوپلاستی (برای حذف پوست اضافی) یا پلاتیسماپلاستی (برای سفت کردن عضلات شل گردن) را شنیده باشید. جراحان زیبایی معمولاً یک یا هر دو مورد این جراحی‌ها را برای سفت کردن عضلات شل شده‌ی گردن، حذف پوست اضافه و افتاده‌ و بازگرداندن ظاهر نرم، لطیف و خوش تعریف گردن مورد استفاده قرار می‌دهند.

عمل لیفت گردن معمولاً به عنوان یک عمل سرپایی، تحت بیهوشی عمومی یا آرام‌بخش داخل وریدی انجام می‌شود. جراح زیبایی برش کوچکی پشت گوش‌ها و بسته به نیاز شما زیر چانه ایجاد خواهد کرد. از طریق این برش‌ها او می‌تواند عضلات گردن و بافت زیر آن‌ها را سفت کند و پوست افتاده‌ و اضافه‌ی گردن را برای بازگرداندن ظاهر جوان، شاداب و پرصلابت به آن، بردارد.

مزایای عمل لیفت گردن


 

  • بازسازی زاویه‌ی گردن
  • جوانسازی گردن
  • کاهش چشمگیر یا حذف شکل بوقلمونی گردن
  • تعریف مجدد خط آرواره مانند آنچه در گردن جوان مشاهده می‌شود.
  • بهبود چشمگیر و حذف پوست شل شده و چین و چروک گردن
  • اصلاح غبغب
  • ایجاد گردنی کشیده و جذاب
  • برش‌های ایجاد شده پشت گوش و زیر چانه قرار می‌گیرند تا قابل مشاهده نباشند. 

هزینه‌های عمل لیفت گردن


هزینه‌های عمل لیفت گردن بسیار متفاوت خواهند بود. هزینه‌ی دستمزد جراح لیفت گردن بر اساس تجربه‌ی او و نوع عمل و منطقه‌ی جغرافیایی درمانگاه متفاوت خواهد بود.