لیزر لیپولیز برای لاغری شکم، ران و بازو

30

لیزر لیپولیز یک روش جدید و انقلابی برای لاغری شکم است که در آن از لیزر دیودی برای نفوذ در سلول‌های چربی موجود در شکم، ران، اطراف زانو و دیگر نواحی چربی موضعی استفاده می‌شود. این روش برای کاهش چربی موضعی، فرم‌دهی به بدن و رفع سلولیت در پاها و لاغری ران ، توصیه می‌شود.

کلینیک زیبایی تخصصی سیب سرخ ترتیبی داده ‌است که مراجعین محترم بتوانند با استفاده از خدمات لیزر لیپولیز، به بهترین نتایج در کاهش سایز، کاهش سلولیت، لیفتینگ و جوانسازی پوست دست یابند. تمامی ‌روش‌های درمانی این کلینیک کاملا غیرتهاجمی‌ هستند و می‌توان به کمک آن‌ها، بدون رفتن زیر تیغ جراحی، به نتایج مشابه با نتایج جراحی دست یافت.

تمامی ‌روش‌های درمانی ما کاملا غیرتهاجمی‌هستند، به این معنا که:

 • از بیهوشی استفاده نمی‌شود.
 • شما هیچ دردی احساس نخواهید کرد.
 •  هیچ تزریقی در کار نیست.
 •  نیازی به بستری شدن و گذراندن دوره ریکاوری نیست.

برخلاف روش جراحی زیبایی شکم ، این روش‌ها موجب تغییرات ناگهانی و یک شبه نمی‌شوند و در نتیجه پوست شما دچار شل‌شدگی و افتادگی نمی‌شود. در این روش، کاهش سایز به تدریج و طی چندین جلسه‌ی درمانی رخ می‌دهد و بنابراین پوست شما فرصت کافی دارد تا بعد از هر جلسه درمانی، به طور طبیعی جمع شود.

چه نواحی از بدن را می‌توان با لیزر لیپولیز درمان کرد؟


به طور کلی تمامی‌ نواحی بدن که دارای چربی اضافه هستند را می‌توان با این روش درمان کرد، از جمله:

 • زیر چانه (غبغب)
 • گونه‌ها
 • گردن
 • بازو‌ها
 • شکم
 • پهلو‌ها

طی جلسه‌ی مشاوره با پزشک در کلینیک سیب سرخ، اهداف و انتظارات شما از این عمل ارزیابی می‌شود و در مورد بهترین روش درمانی مناسب برای شما بحث و گفتگو می‌شود و پس از بررسی این موضوع که این روش درمانی برای شما مناسب است یا خیر، یک برنامه‌ی درمانی اختصاصی برای شما تعیین می‌شود .

لیزر لیپولیز چگونه عمل می‌کند؟


از طریق یک برش بسیار کوچک در پوست که نیازی به بخیه زدن هم ندارد، یک کانولای باریک که دارای تکنولوژی پیشرفته‌ی لیزر می‌باشد، به آرامی ‌وارد لایه‌ی مورد نظر در زیر پوست می‌شود. با تاباندن اشعه‌ی لیزر،  محتوای سلول‌های چربی در هم می‌شکنند و تبدیل به عناصری می‌شوند که به راحتی توسط بدن جذب، و سپس طی فرآیند‌های طبیعی بدن دفع می‌شوند. در این روش هیچ نیازی به ساکشن کردن و استخراج چربی‌ها نیست. بعد از این که چربی‌های اضافی بدن از بین رفتند، پوست شما و چربی باقی مانده در زیر آن به نحوی فرم می‌گیرند که بدن شما ظاهری لاغرتر و زیباتر پیدا می‌کند.

چگونگی انجام لیزر لیپولیز در کلینیک سیب سرخ


بعد از اینکه ما به طور کامل از اهداف و انتظارات شما آگاه شدیم، با شما گفت‌وگو می‌کنیم و مشاوره‌های لازم را انجام می‌دهیم، تا نواحی که باید تحت درمان قرار بگیرند و بهترین روش درمانی را برای شما تعیین کنیم. جلسه‌ی درمانی لیزر لیپولیز در حدود ۴۰ دقیقه طول می‌کشد. طی این جلسه دستگاه لیزر دیود روی هر یک از نواحی مورد نظر برای ۱۰ تا ۲۰ دقیقه قرار داده می‌شود. به خاطر سطح پایین انرژی که این دستگاه تولید می‌کند، هیچ آسیبی به بافت بیمار نمی‌رسد و در حین انجام این درمان، بیمار احساس گرمای خفیفی می‌کند که آرام‌بخش است. البته باید توجه داشته باشید که طول هر جلسه‌ی درمانی بسته به شرایط و اهداف هر بیمار متفاوت است.

ممکن است به علت تاثیر لیزر بر روی سلول‌های چربی و جذب آن توسط بدن، بعد از انجام لیپولیز احساس کنید که انرژی بسیار زیادی دارید و برای همین (هر چند کاملا لزومی ‌ندارد) توصیه می‌شود که پس از انجام لیزر لیپولیز، ورزش کنید تا انرژی که  در نتیجه‌ی درمان آزاد شده است،  به مصرف برسد و روند جذب و دفع چربی‌ها سرعت بیشتری بگیرد و در نتیجه، چربی‌های اضافه سریعا از بین بروند.

نتایج مثبت لیزر لیپولیز به صورت بالینی به اثبات رسیده‌اند. از طرف دیگر بیماران می‌توانند اطمینان داشته باشند که میزان درد و ناراحتی این روش درمانی، صفر است و می‌توانند در حالی که بدنشان در حال دفع چربی‌های اضافه است و قدم‌به‌قدم به فرم ایده‌آل خود نزدیک می‌شوند، به تماشای برنامه مورد علاقه خود بپردازند یا مطالعه کنند.

آیا نیازی به گذراندن دوره ریکاوری است؟


ممکن است بعد از جلسه‌ی درمانی جراحی زیبایی شکم ، ناحیه مورد نظر کمی‌ متورم و کبود باشد، اما در مقایسه با سایر روش‌های لیپوساکشن، بیماران بسیار سریع‌تر و آسان‌تر می‌توانند به انجام فعالیت‌های روزانه خود بازگردند. تیم تخصصی ما روند بهبودی شما را کاملا زیر نظر خواهند داشت و به شما اطلاع می‌دهند که در هر مرحله انتظار چه چیزی را باید داشته باشید و همچنین در مورد تمامی ‌اقدامات لازم قبل از جلسه‌ی درمانی و بعد از آن و زمان مناسب برای بازگشت به کار و فعالیت‌های روزانه به شما اطلاع می‌دهند.

مزیت لیزر لیپولیز به سایر روش‌های درمانی دیگر چیست؟


 •  ریکاوری سریع تر
 • حداقل میزان خونریزی، کبودی و جای زخم
 • برش‌های بسیار کوچک‌تر
 • عوارض جانبی کمتر
 • درد و ناراحتی کمتر
 • استفاده از بی‌حسی موضعی
 • همراه با اثر لیفیتینگ و جمع شدن پوست

چه کسانی بهترین کاندید برای لیزر لیپولیز هستند؟


 • افرادی که قبلا سعی کرده‌اند چربی‌های موضعی خود را با گرفتن رژیم غذایی لاغری و ورزش کردن برطرف کنند.
 • افرادی که در بدن خود دارای مناطق مختلفی از چربی موضعی هستند که با دیگر قسمت‌های بدن آن‌ها همخوانی ندارد.
 • افرادی که انتظارات واقع‌بینانه ای از این عمل دارند وتنها میزان کمی ‌اضافه وزن دارند.
 • افرادی که به خوبی آگاه هستند که لیزر لیپولیز روشی برای کاهش وزن کلی بدن نیست.

عوارض لیزر لیپولیز چیست؟


این روش درمانی هیچ عوارض جانبی ندارد. تحقیقات بالینی مستقلی که در این زمینه انجام شده است نشان داده اند که لیزر لیپولیز کاملا ایمن است و هیچ عوارض جانبی ندارد. لیزر لیپولیز به سادگی موجب تحریک بدن برای آغاز فرآیند‌های طبیعی آزادسازی سلول‌های چربی می‌شود. این پروسه کاملا ایمن است و هیچ آسیبی به بدن نمی‌زند و سلول‌های چربی کاملا سالم باقی می‌مانند و فقط اندازه‌ی آن‌ها کوچکتر می‌شود. تمامی ‌نواحی بدن به جز سینه‌ی زنان، توسط این روش قابل درمان هستند.

 سوالات رایج


آیا نتایج از بین رفتن چربی‌ها دائمی‌ است؟

از بین رفتن چربی‌های اضافی با این روش دائمی ‌است. در صورتی که وزن شما مجددا بالا برود، چربی‌های اضافی در نواحی تجمع پیدا می‌کنند که توسط لیزر تحت درمان قرار نگرفته‌اند. برای رسیدن به بهترین نتایج و حفظ آن، لازم است بعد از این درمان، برنامه‌ی ورزشی و همچنین رژیم غذایی متعادلی داشته باشید.

به چند جلسه درمانی نیاز است؟

انجام لیزر لیپولیز در نواحی کوچک مانند گردن در حدود ۱۵ دقیقه و در نواحی بزرگتر بدن ممکن است تا چند ساعت طول بکشد. اغلب بیماران تنها یک جلسه‌ی درمانی خواهند داشت، البته برخی از بیماران لازم است برای حفظ نتایج یک جلسه‌ی دیگر نیز این درمان را انجام دهند.

 جلسه درمانی چه قدر طول می‌کشد؟

طول جلسه‌ی درمانی به ناحیه ای که قرار است تحت قرمان قرار بگیرد بستگی دارد. به طور میانگین، درمان هر یک از نواحی بدن به طور مجزا، یک ساعت زمان می‌برد.

بهبودی ناحیه درمان شده چه قدر طول می‌کشد؟

مدت زمان بهبودی به پروسه‌ی درمانی هر بیمار و همچنین ویژگی‌های فیزیکی بدن او در توانایی بهبودی سریع، دارد. برش بسیار کوچک ایجاد شده روی پوست، ظرف چند روز خوب می‌شود و بسته به شرایط شما ممکن است ناحیه درمان شده کبودی نداشته باشد یا کبودی خفیفی داشته باشد.

چه زمانی می‌توانم نتایج درمانی را مشاهده کنم؟

بیماران نتایج اولیه‌ی درمان را باید ظرف یک هفته بعد از جلسه‌ی درمانی مشاهده کنند. روند بهبودی ناحیه درمان شده و کاهش چربی و جمع شدن پوست، طی ۲ تا ۶ ماه بعد از جلسه‌ی درمانی ادامه خواهد داشت.

هزینه لیزر لیپولیز چقدر است؟

هزینه‌ی لیزر لیپولیز به کلینیکی که این خدمات را ارئه می‌دهد و همچنین نواحی مورد نظر شما برای درمان بستگی دارد.