راه‌های رفع و از بین بردن غبغب

شما نمی‌توانید غبغب، افتادگی پوست گردن و چانه خود را بدون درمان‌های حرفه‌ای پزشکی و زیبایی اصلاح نمایید. درگذشته، هرکسی که قصد داشت از شر چربی‌های غبغب خود خلاص شود باید تحت عمل لیپوساکشن قرار می‌گرفت و یا برای اصلاح افتادگی پوست گردن خود نیاز به یک جراح پلاستیک ماهر داشت تا پوست گردن او تحت عمل لیفتینگ (کشیدن پوست) قرار بگیرد. اما امروزه راههای از بین بردن غبغب جدیدی به وجود آمده است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

در حال حاضر کلینیک زیبایی تخصصی سیب سرخ، گزینه‌های درمانی بسیاری را در خصوص درمان غبغب و چربی‌های مقاوم چانه ارائه می‌دهد. راه‌کارهایی که ما ارائه می‌دهیم، با حداقل تهاجم همراه هستند. شما قادر خواهید بود اثر چشمگیر آن‌ها را ظرف ۶ هفته الی ۶ ماه مشاهده نمایید. راهکارهایی که ما ارائه می‌دهیم نتایج دائمی را برای شما به ارمغان خواهد آورد، زیرا که ما سلول‌های چربی را به‌صورت دائم از بین می‌بریم.

درمان غبغب و جوان‌سازی گردن در کلینیک سیب سرخ


روش‌ها

  • بوتاکس: انتخابی برای جوان‌سازی.
  • هایفوتراپی: روشی که موردعلاقه بازیگران و افراد مشهور است.
  • کرایوتراپی: روشی غیرتهاجمی که جایگزینی برای لیپوساکشن محسوب می‌گردد.

بوتاکس گردن به‌منظور لیفتینگ

فرایند درمان

این روش غیرتهاجمی، ساده و امن بوده و توسط یکی از متخصصین باتجربه و آموزش‌دیده ما در کلینیک زیبایی سیب سرخ، انجام می‌پذیرد. در این روش شما احساس درد و یا ناراحتی نخواهید داشت. قبل از تزریق توسط متخصصین خبره ما، مناطق موردنظر، به‌خوبی مشخص‌شده و تحت بی‌حسی موضعی قرار می‌گیرند. پس‌ازآن، به کمک سوزن‌های بسیار نازک، دوز موردنیاز بوتاکس بر اساس شرایط شما، در محل تعیین‌شده به‌صورت مستقیم تزریق می‌شود. فرایند به همین سادگی است!

فرایند درمان چه مدت طول می‌کشد؟

در اغلب موارد، بوتاکس چانه و گردن به‌منظور لیفتینگ، کمتر از یک ساعت طول می‌کشد.

این روش درمانی برای چه کسانی مناسب است؟

به‌طورکلی کسانی که از سلامت عمومی خوبی برخوردارند و به دنبال جوان‌سازی گردن خود هستند، کاندیدای بسیار مناسبی برای این روش محسوب می‌گردند. این یک گزینه عالی برای افرادی است که دچار افتادگی پوست گردن شده و ترجیح می‌دهند از روش‌های غیرتهاجمی برای جوان‌سازی استفاده نمایند. شما قبل از تزریق، توسط پزشک، مورد ارزیابی و معاینه دقیق قرار خواهید گرفت.

نتایج تزریق چه موقع ظاهر شده و چه مدت باقی می‌ماند؟

در کمتر از دو روز پس از تزریق، شما شاهد بهبودی ظاهر خود خواهید بود. پس از حدود دو هفته، اثر کامل درمان، خود را آشکار خواهد کرد. معمولاً اثر یک جلسه درمانی بوتاکس، سه تا چهار ماه باقی می‌ماند. ماندگاری آن در افراد مختلف، متفاوت است.

کرایوتراپی روشی غیر جراحی جدید برای کاهش چربی‌های غبغب

فرایند درمان

کرایوتراپی یک روش غیرتهاجمی است که به‌صورت سرپایی و در محیطی آرامش‌بخش، در کلینیک سیب سرخ برای از بین بردن غبغب انجام می‌شود. برای محافظت از پوستتان، پزشک در ناحیه موردنظر یک پد ژله‌ای قرار می‌دهد. پس‌ازآن ناحیه موردنظر در میان دو پنل مخصوص خنک‌کننده دستگاه قرار می‌گیرد. پزشک دستگاه کرایوتراپی را فعال کرده و در طی ۷ دقیقه بافت شما تحت سرما قرار می‌گیرد. در این حالت ممکن است برخی از بیماران، احساس سوزن سوزن شدن و یا تحت کشش قرار گرفتن پوستشان را تجربه نمایند. در طی یک ساعت بعد از درمان درحالی‌که شما در حال استراحت هستید، سرمای ایجادشده توسط دستگاه کرایوتراپی، چربی‌های شما را منجمد کرده و آن‌ها را متلاشی می‌کنند. پس‌ازآن، پنل‌های دستگاه برداشته شده و پزشک محل تحت درمان را ماساژ می‌دهد. این کار باعث می‌شود سلول‌های چربی منجمد شده، شکسته و متلاشی گردند. پس‌ازآن بدن قادر است چربی‌های تخریب‌شده را جذب کرده و آن‌ها را از بدن دفع نماید.

فرایند درمان چه مدت طول می‌کشد؟

هر ناحیه از بدن شما که نیاز به درمان داشته باشد، حدود یک ساعت زمان نیاز دارد.

این روش درمانی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید ظاهر غبغب خود را بدون خطرات ناشی از عمل جراحی اصلاح کنید، ممکن است کرایوتراپی، مناسب‌ترین روش برای هدف شما باشد. کسانی که می‌خواهند از دست خطوط اضافی و ظاهر نامناسب چانه خود خلاص شوند، می‌توانند از اثرات سودمند این روش نوین و شگفت‌انگیز – که در کلینیک سیب سرخ در دسترس شما می‌باشد - بهره‌مند گردند.

نتایج درمان چه موقع آشکار شده و چه مدت دوام خواهد داشت؟

بیشتر بیماران پس از حدود ۶ الی ۸ هفته، آثار درمان را مشاهده خواهند کرد. برخی از افراد تقریباً پس از یک ماه نتیجه قابل‌توجهی از این روش درمانی خواهند گرفت. پس از ۳ ماه شما شاهد نتایج چشمگیر این روش خواهید بود. بهبود ظاهر افراد در این روش، یک فرایند تدریجی است زیرا که به‌مرورزمان، بدن مجدداً این چربی‌ها را جذب نموده و سلول‌های چربی متبلور شده را دفع می‌نماید. نتیجه نهایی بر اساس شرایط بیمار، تعداد جلسات درمان و ناحیه موردنظر متفاوت است. هنگامی‌که سلول‌های چربی، هدف قرار داده شوند و سپس طی درمان از بین بروند، برای همیشه حذف خواهند شد. آن‌ها نمی‌توانند بازگردند و یا رشدی داشته باشند.

روش غیرتهاجمی هایفوتراپی به‌منظور لیفتینگ چانه و گردن

فرایند درمان

هایفوتراپی روشی غیرتهاجمی است که به‌منظور لیفتینگ (کشیدن پوست) گردن در محیطی آرام و صمیمی در کلینیک سیب سرخ انجام می‌شود. قبل از انجام فرایند درمان، در صورت لزوم برای شما آرام‌بخش و یا مسکن تجویز خواهد شد. ابتدا پزشک یک ژل مخصوص را بر روی  ناحیه موردنظر قرار می‌دهد. سپس سر دستگاه اولتراسوند بر روی پوست شما قرار می‌گیرد. در پی آن تصویر عمیقی از بافت‌های پوست شما، بر روی صفحه‌نمایش ظاهر می‌شود. این تصویر در طول فرایند درمان به پزشک شما اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را خواهد داد.

دستگاه اولتراسوند امواج متناوبی را به سطح پوست ارسال می‌کند، این امواج قادرند به عمیق‌ترین لایه‌های پوست نفوذ کرده و در بافت هدف ایجاد گرما نمایند. این کار باعث تحریک تولید کلاژن‌ها (پروتئینی که ظاهر پوست شما را جوان کرده و قوام پوست را افزایش می‌دهد) در پوست شما می‌شود.

فرایند درمان چه مدت طول می‌کشد؟

بسته به میزان اصلاحات موردنیاز، درمان حدوداً بین ۳۰ الی ۹۰ دقیقه طول خواهد کشید.

این روش درمانی برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که نمی‌خواهند و یا نمی‌تواند تحت عمل جراحی قرار بگیرند، کاندیدای مناسبی برای هایفو غبغب می‌باشند. این یک گزینه درمانی، برای کسانی که آثار گذشت زمان در آن‌ها آشکار شده است، بسیار مناسب می‌باشد. همچنین هایفوتراپی به‌منظور کشیدن یا لیفت گردن، یک انتخاب هوشمندانه برای بیمارانی محسوب می‌شود که ترجیح می‌دهند درمان آن‌ها به‌صورت تدریجی باشد، بنابراین کسی تشخیص نمی‌دهد که آن‌ها تحت عمل زیبایی قرارگرفته‌اند.

نتایج درمان چه موقع آشکار شده و چه مدت دوام خواهد داشت؟

شما تا میزانی، بهبودی اولیه را در کمتر از دو هفته پس از درمان مشاهده خواهید نمود. اما اثرات کامل درمان، چند ماه پس از هایفوتراپی خود را نشان می‌دهند. نتایج تدریجی بوده و تغییرات طبیعی را برای شما به دنبال خواهد داشت. هایفوتراپی از طریق تحریک تولید کلاژن‌ها به جوان‌سازی شما کمک می‌کند، بنابراین مدت‌زمان اثر آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است. ممکن است کلاژن‌های جدید در داخل پوست شما تولید شوند، اما این روند پیری و شرایط شما است که دیکته می‌کند، نتایج خارجی درمان چه موقع ظاهر شوند و چه مدت دوام داشته باشند. ممکن است برای تداوم اثر درمان، شما به جلسات درمانی دیگر نیاز داشته باشید تا نتایج به‌دست‌آمده را حفظ نمایید.